Огляд вбудовуваної витяжки Interline STRONG IX

Сьогодні вбудованими витяжками в сучасному інтер'єрі нікого не здивуєш. Питання тільки наскільки вбудована витяжка на кухні може впоратися з великими обсягами очищення повітря. Спойлер, вбудована кухонна витяжка STRONG IX від Interline це може.

Упаковка і комплектація


Витяжка поставляється в коробці з картону. У комплект входить інструкція, монтажний комплект, жировий фільтр 5-ти шаровий, гарантійний талон, зворотний клапан

Зовнішній вигляд і конструкція

Витяжка виготовлена з нержавіючої сталі, внизу 2 led лампи освітлення і сенсорна панель управління.

Витяжка Interline STRONG має 3 швидкості та таймер. Одне натискання на кнопку включити / вимкнути активує таймер. Повторні натискання повністю вимикає двигун. Жировий фільтр витяжки п'ятишаровий нового покоління.

Проте на сам двигун можна (ми зокрема вважаємо що потрібно), встановити два вугільних фільтра для того щоб витяжка працювала на рециркуляцію, а також для продовження терміну служби.


Діаметр відводу повітря 150 міліметрів, є система зворотного клапану, який захищає приміщення від сторонніх запахів і від дрібних комах, які можуть потрапити з вентканалів. Мережевий шнур досить довгий, є вилка що спрощує монтаж.

Так як це повністю вбудована витяжка - вона монтується в шафу шириною 60 сантиметрів


Сама відповідь на питання, чи може впорається дана модель з 4-я працюючими конфорками, лежить в її продуктивності. А це 1000 М куб. на годину. Така продуктивність забезпечує повний комфорт і впевненість, що запахи не вийдуть за межі кухонної зони.


893 07.06.2020
0
0